Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Náročný program volejbalistů pokračuje! Ve středu se na Kladně odehraje čtvrtfinále poháru

Středa, 15. ledna 2020 06:59

Už ve středu od 18 hodin čeká na kladenské volejbalisty další zápas. Tentokrát se orli před domácím publikem utkají s pražskými Lvy, které vyzvou v rámci pohárového čtvrtfinále. Odveta se pak odehraje 23. ledna na půdě soupeře.

Náročný program volejbalistů pokračuje! Ve středu se na Kladně odehraje čtvrtfinále poháru (Foto: KL)

Kladeňáci budou mít v zápase rozhodně co napravovat. V zádech totiž mají momentálně dvě extraligové porážky. Naposledy v pondělí doma nestačili na Brno, kterému podlehli 1:3. Orli zvládli jen první set, vysoce ztracenou druhou sadou už ale vypadli ze zápasu a tahali za kratší konec. Do nového roku tak vstoupili stejně jako uzavřeli ten minulý. Poslední zápas roku 2019 odehrálo Kladno proti Praze, proti níž neuhrálo ani set.

Nyní rozehrají Kladeňáci bitvu ještě na další frontě – vedle extraligy a evropského Challenge Cupu také v domácím poháru. Do toho orli vstoupí právě čtvrtfinálovým soubojem, v předešlých fázích totiž ještě nehráli a byli nasazeni až mezi osmičku nejlepších.

Pražští Lvi postoupili přes osmifinále, ve kterém vyřadili Odolenu Vodu. Na domácí půdě ji porazili těsně 3:2, venku pak už přesvědčivěji 3:1.

Důležité je ale připomenout fakt, že Kladeňáci v probíhající sezoně na Pražany neumí. V prvním kole extraligy proti nim doma brali jen bod za porážku 2:3 a naposledy jim podlehli jednoznačně 0:3, jak již bylo zmíněno. Zapíše Kladno první výhru sezony proti týmu z hlavního města?

Autor: (fa)