Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

V kladenském divadle si můžete vyzkoušet, jaké to je být činoherním hercem

Středa, 15. ledna 2020 08:00

V Městském divadle Kladno se bude v sobotu 18. ledna konat herecký workshop pod vedením Toma V. Hrona, na kterém se budete moci naučit základy herectví. Je vhodný pro všechny, kteří by si chtěli vyzkoušet, zda by na takovou práci měli dostatek psychických i fyzických sil.

V kladenském divadle si můžete vyzkoušet, jaké to je být činoherním hercem (Foto: KL)

Herecký workshop Na divadelních prknech vol. I a vol. II prověří vaše herecké schopnosti. Zaměříte se na základy herectví, energii a výjimečnost herecké práce. Jedná se o opakování stejného programu, který proběhl 16. června loňského roku. Je tedy vhodný pro všechny, kteří se ho ještě nezúčastnili nebo si ho chtějí zopakovat.
Na tento kurz naváže 22. února workshop Na divadelních prknech vol. II. Vítáni jsou absolventi i širší veřejnost, kterou herectví zajímá více do hloubky. Pro účast na kurzu vol. II není nutné absolvování předchozího kurzu.

Více informací i přihláška jsou k dispozici na pokladně divadla a internetových stránkách ZDE:.

Tom V. Hron své působení na vysoké herecké škole DAMU zakončil diplomovou prací „DAMU pro nedamáky“, kde se věnoval nabídce hereckých kurzů a jejich kvalitě pro budoucí zájemce o studium na podobné škole. V roce 2015 spolu s hercem Horáckého divadla Jihlava Zdeňkem Stejskalem založil Kurzy NAPLNO, které mají za cíl prohlubovat zájem a znalosti teenagerů v uměleckých oborech.

Autor: (red)