Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Pojď hrát hokej! Kladno hledá nové Rytíře

Středa, 15. ledna 2020 07:20

Jaké to je být hokejistou, si mohou v pondělí 20. ledna od 16 hodin na kladenském zimním stadionu zdarma vyzkoušet čtyř až osmileté děti bez rozdílu dovednosti bruslení. Akci „Pojď hrát hokej“ pořádají kladenští Rytíři ve spolupráci se svazem v rámci „Týdne hokeje“. Krom parádních zážitků si děti odnesou i zajímavý hokejový dárek.

Ilustrační foto: Rytíři Kladno

Příchozím dětem stačí přinést brusle, helmu a rukavice – postačí lyžařské. V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud bruslemi nebo helmou nedisponujete, můžete se obrátit na Petru Kvasilovou (607 068 084) s dotazem na možnost zapůjčení výbavy přímo na zimáku.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku čtyř až osmi let a jejich rodiče, kterým se naskytne jedinečná příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje u Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE:.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pošesté po celé České republice a celkově už posedmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 25 tisíc dětí. Více informací najdete na ZDE: v sekci Týden hokeje.

Autor: (jk)