Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

V kladenské kavárně Tady & Teď se bude v sobotu konat Povánoční kavárenský bazárek

Úterý, 14. ledna 2020 07:30

Kavárna Tady & Teď si pro vás připravila na sobotu zajímavý program. Na Povánočním kavárenském bazárku si budete moci nejen pořídit nové kousky do svého šatníku, ale při nakupování si vychutnat čerstvý dortík a také lahodnou kávu. Co víc si při nakupování přát.

V kladenské kavárně Tady & Teď se bude v sobotu konat Povánoční kavárenský bazárek (Foto: KL)

Dostali jste pod stromečkem svetr, který Vám je malý? Nebo snad máte doma hromadu vyřazeného oblečení, které je v top stavu, ale vy ho neunosíte? Anebo jste si dlouho nekoupili nic na sebe, protože nezbyl čas, ale nechcete zároveň nic drahého? Pak je sobotní program v kavárně Tady & Teď to pravé pro vás.

Na Povánočním kavárenském bazárku si budete moci nakoupit skvělé věci, udělat si radost a zároveň strávit příjemné sobotní dopoledne s šálkem dobré kávy a něčím sladkým na zub. Program zpestří také welcome drink a příjmené hudební vystoupení.

Povánoční kavárenský bazárek se koná v kladenské kavárně Tady & Teď v Suchardově ulici v sobotu 18. ledna od 9:30 do 12:30 hodin. Počet míst je však omezen, je nutno si to své zarezervovat na facebookové události ZDE. Případné dotazy vám pořadatelka zodpoví na emailu: Veronika.jancova16@gmail.com.

Autor: (kh)