Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Kladenští strážnici zachránili muže, který chtěl skočit ze Sítenského mostu

Pondělí, 13. ledna 2020 13:33

Ke skoku ze Sítenského mostu se v pondělí 13. ledna pár minut po půl jedné odpoledne odhodlával další člověk. Naštěstí ho od jeho úmyslu odradili městští strážníci.

Kladenští strážnici zachránili muže, který chtěl skočit ze Sítenského mostu (Ilustrační foto: KL)

Kdoví do jak těžké situace se může člověk dostat, že nevidí jiné východisko, než přemýšlet nad ukončením vlastního života. Co se odehrávalo ve dvaadvacetiletém muži, který chtěl dnes půl hodiny po poledni skočit ze Sítenského mostu v Kladně, se můžeme zatím jen dohadovat.

Naštěstí ale tento případ dopadl dobře. Mladému muži jeho plánovaný čin rozmluvili policisté. “Policistovi z obvodního oddělení se podařilo získat jeho důvěru a navázat slovní kontakt. Po čase policista rozmlouváním přesvědčil muže, aby od svého jednání upustil,” uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová. Policejní hlídky potom prokřehlého muže předali záchranářům, kteří ho odvezli na ošetření do kladenské nemocnice.

“Co bylo příčinou zkratkovitého jednání muže, je nyní předmětem šetření. Na základě prvotních informací se pravděpodobně jednalo o řešení těžké životní situace,” sdělila Listům mluvčí Šteinerová.

Autor: (kh)