Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

FOTO: Na ples kladenské zdrávky zavítal i ministr zdravotnictví

Pondělí, 13. ledna 2020 07:40

Minulý pátek zahájila plesovou sezónu v Domě kultury na Sítné Střední zdravotnická škola a VOŠZ Kladno svým maturitním plesem. Na něm se objevil například ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, primátor Kladna Dan Jiránek nebo poslanec Vojtěch Munzar.

Foto: Jitka Krňanská – KL

Maturanti ze tříd studijních oborů Zdravotnický asistent, Zdravotnické lyceum a Sociální činnost předvedli všem přítomným pečlivě připravený nástup, po kterém byli slavnostně šerpováni svými třídním učiteli. Program plesu byl obohacen například o vystoupení profesionálních tanečníků a také o velmi zajímavá vystoupení žáků v rámci půlročního překvapení, které sklidilo bouřlivé ovace zcela zaplněného Domu kultury. Všechny účastníky jistě zaujala také bohatá tombola.

Velmi potěšujícím faktem bylo, že na ples zavítal i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, který  společně s ředitelkou školy Danielou Tomsovou popřáli  maturantům nejen hodně síly na zdolání  maturitní zkoušky, ale i úspěšný start v dalším profesním a osobním životě.

Žáky také přišla podpořit celá řada čestných hostů. Patřili mezi ně například primátor města Kladna Dan Jiránek, ředitel Oblastní nemocnice Kladno Jaromír Bureš, středočeský radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví Robert Bezděk, hlavní sestra Oblastní nemocnice Kladno Lenka Dohnalová, krajská radní Aneta Heřmanová, poslanec Vojtěch Munzar, staniční sestra Eva Drahorádová a další.

Všichni zúčastnění se shodli na tom, že ples se vydařil na výbornou a nezbývá než popřát žákům, aby úspěšně zakončili studium a aby se jim na jejich životní cestě dařilo, aby je naplňovalo jedno sice z nelehkých, ale nejkrásnějších a nejpotřebnějších povolání v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb.Autor: Václav Vondrovský