Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

V pátek se v Kladně koná beseda s běžeckým trenérem

Pondělí, 13. ledna 2020 07:20

V pátek se v Kladně koná beseda s běžeckým trenérem. Běháte rádi? A chtěli byste zjistit, jak se posunout a dát svému tréninku pevný řád? Pak si nenechte ujít přednášku trenéra Jiřího Maška, kterou pořádá běžecká skupina Jeden měsíc běžce.

Foto: Archiv Veroniky Preti

Běžecká skupina Jeden měsíc běžce funguje v Kladně už pět let. Právě pro vás s trenérkou kondičního běhu Veronikou Preti připravuje přednášku běžeckého trenéra Jiřího Maška. Té se můžete zúčastnit v pátek 17. ledna od 18 hodin v kavárně Mom’s Bakehouse ve Vašatově ulici v Kladně.

Jiří Mašek je kromě jiného i šéfem pacemakerů, kteří vodí závodníky na závodech RunCzech a zároveň je zakladatelem běžecké skupiny Plzenští Tempomakers.

„Na besedě si budeme povídat nejen o tom, jak si sestavit trénink, se kterým budete běhat zase o něco rychleji, ale dozvíte se i to, jaké to je být pacemaker. Co musí takový pacemaker umět a jaké je jejich poslání. Určitě dojde i na povídání o běhu jako takovém,“ zve na přednášku Veronika Preti a dodává: „Pokud se zajímáte o běhání, určitě si nenechte toto setkání ujít!“

Více informací se dozvíte na facebookové události ZDE:, kam můžete i směřovat své dotazy.

Autor: (red)