Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

V Kutrovicích na Slánsku zloděj vykradl prodejnu potravin

Čtvrtek, 9. ledna 2020 07:20

V noci z 5. na 6. ledna se do prodejny potravin v obci Kutrovice na Slánsku vloupal zatím nezjištěný zloděj, který si odnesl finanční hotovost a cigarety. Policisté po něm pátrají a žádají o pomoc případné svědky události.

Ilustrační foto: KL

V pondělí 6. ledna přijali policisté oznámení o vloupání do obchodu, které se mělo odehrát v noci z neděle 5. na pondělí 6. ledna. Zloděj v době od 18 do 7:30 rozbil skleněnou výplň okna, následně vnikl do prodejny a odnesl z ní peníze v hotovosti a cigarety. Škoda odcizením byla vyčíslena na sedm tisíc korun, poškozením způsobil zloděj škodu za dalších patnáct set.

„Aby se podařilo tohoto výtečníka zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti výše zmiňovaného pachatele, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Slaný nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 811. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)