Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Kladnem projde průvod Tří králů, který podpoří tradiční charitativní sbírku

Sobota, 4. ledna 2020 10:00

Statutární město Kladno a Farní charita Kladno pořádají tradiční průvod Tří králů na podporu charitativní Tříkrálové sbírky. Ta letos slaví 20 let své celorepublikové existence. Za dvacet let se stala celospolečenskou událostí, která ukazuje především sílu lidské solidarity.

Kladnem projde průvod Tří králů, který podpoří tradiční charitativní sbírku (Ilustrační foto: KL)

Statutární město Kladno a Farní charita Kladno vás zvou na slavnostní průvod Tří králů. Jedná se o akci města na podporu letošní Tříkrálové sbírky, která navíc v tomto roce slaví už dvacetileté celorepublikové působení. Sbírka se oficiálně koná od 1. ledna a ukončena bude 14. ledna. „Za dvacet let pomohla sbírka zlepšit tisíce charitních služeb a jejich prostřednictvím i desítky tisíc životů charitních klientů. I letos bude pomáhat rodinám s dětmi, seniorům i lidem na okraji společnosti,“ říkají organizátoři sbírky z pražské arcidiecéze.

Slavnostní průvod bude zahájen v 15.00 hodin u kostela svatého Václava v Rozdělově. Odtud půjde celá výprava městem až na náměstí Starosty Pavla, kde se bude v 16 hodin konat oficiální přivítání průvodu.

Děti se budou moci na náměstí opět projekt na koních a v rámci doprovodného programu jsou pro účastníky připraveny i koncerty a taneční vystoupení.

Autor: (kh)