Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

V Kladně vykradl před Vánocemi zloděj rodinný dům, pomozte při pátrání

Neděle, 29. prosince 2019 10:00

Těšíte se na Vánoce, sháníte poslední dárečky, nasáváte sváteční atmosféru a přitom nemáte ani ponětí o tom, že se vám doma pohybuje darebák, který způsobí jen starosti a pokazí celé svátky. Takto nějak se musela cítit rodina, které 22. prosince zloděj „vybílil“ rodinný domek. 

V Kladně vykradl před Vánoci zloděj rodinný dům, pomozte při pátrání (Ilustrační foto: KL)

„Na policejní služebnu bylo oznámeno, že v průběhu dne 22. prosince od brzkých ranních hodin do pozdních večerních hodin se vloupal dosud neznámý pachatel do rodinného domu v ulici Vrchlického v Kladně. Neznámý pachatel za užití násilí poškodil uzamčené vchodové dveře a vnikl do rodinného domku. Následně z jednoho z pokojů odcizil tablet značky Samsung a notebook značky Sony Vaio a dále čtyři krabičky cigaret. Pachatel tímto svým jednáním způsobil majiteli škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 7 500 korun,“ řekla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Policie vyzývá občany, kteří se v inkriminovaném čase pohybovali poblíž vykradeného domu nebo u něj spatřili podezřelou osobu, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu. Možné je také využít bezplatnou linku 158.

Kladenští policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli intenzivně pátrají.

Autor: (red)