Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Kladenští policisté pátrají po šestnáctiletém Dominikovi

Středa, 18. prosince 2019 14:15

Policisté vyhlásili pátrání po šestnáctiletém chlapci z kladenského okresu, který je pohřešován od 6. prosince. Jeho zmizení nahlásila chlapcova matka. Dominik jí nepravidelně podává zprávy přes messenger, že je v pořádku. Domů se ale vrátit nehodlá.

Kladenští policisté pátrají po šestnáctiletém Dominikovi (Foto – zdroj: PČR)

Šestnáctiletý Dominik odešel z domova 6. prosince kolem 18:00 hodin. Měl namířeno ke svému  kamarádovi s tím, že se vrátí o dva dny později.  Domů se už ale nevrátil a u kamaráda také není. Nepravidelně své matce píše zprávy přes messenger, že je v pořádku, ale domů se nevrátí. „S ničím se neléčí, léky neužívá. Měl by se pohybovat s kamarády po městě Slaný a v Kralupech nad Vltavou,“ uvedla k pátrání Kladenským listům policejní mluvčí Michaela Nováková.

Dominik je vysoký asi 170 centimetrů, má hubenou postavu, tmavé vlasy a zelené oči. Jeho zdánlivé stáří je mezi 16 a 17 lety. Naposledy měl na sobě černé boty, černomodré džíny, černožlutouá bundu značky Adidas a černou mikinu.

Jakékoliv informace o hledaném chlapci sdělte na nejbližší policejní služebně nebo můžete využít i bezplatnou linku 158.

Autor: (kh)