Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Psí útulek Bouchalka představuje Tedyho, chcete ho?

Pátek, 13. prosince 2019 07:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém jednou týdně představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Tedy.

Psí útulek Bouchalka představuje Tedyho, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Tedy je čtyřletý pan pes, plemene bordeauxská doga (průkaz původu nemá), kastrovaný. Do útulku se dostal po úmrtí majitelky a dost tady naříká. Je to rozmazlený medvídek a kotec není nic pro něj.

Je přátelský a energický, krásný a dobře stavěný divoch v nejlepších letech. Co se týká lidí, je zcela bezproblémový. I když z něj jde strach, když štěká, není to žádný hlídač, má duši mazlíka. Rád se povaluje na gauči se svým páníčkem a nechává se mazlit. Základní povely umí.

Vhodný k velkým a rozumným dětem. Je zcela nevhodný k starším lidem, je to opravdu silný a statný pes s hromadou energie. Potřebuje i takové majitele, aby ho plně zvládli. Tedy je ideální mazlík na gauč s pravidelným venčením a výlety. Nevhodný ke zvířatům, s některými psy se snese, ale pouze venku mimo své teritorium. Do jedné domácnosti by možná mohl k feně, ale u opravdu zkušených majitelů.

Nejlépe se hodí do bytu, na který je zvyklý, ale zvykl by si i na zahradu, se samovolným přístupem do tepla.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst