Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
 • SAMK
 • Teplárna Kladno

Hokejové Vánoce na Kladně: Fanoušky čeká vánoční zápas, dražba dresů i soutěže o dárky!

Středa, 11. prosince 2019 07:50

Po roce tu jsou opět Vánoce a k těm již neodmyslitelně patří vánoční utkání, o kterém už asi mnozí kladenští fanoušci vědí. Teď je na čase představit ještě zápasový a pozápasový program, který opět zahrnuje dražbu speciálních vánočních dresů v Rebuy Stars Casinu a mnoho dalšího. A co by to bylo za Vánoce, kdyby se nerozdávaly dárky? I Rytíři jich pro vás mají spoustu! Stačí, abyste se je pokusili získat v našich blížících se soutěžích!

Hokejové Vánoce na Kladně: Fanoušky čeká vánoční zápas, dražba dresů i soutěže o dárky!

Vytáhněte svůj kalendář a poznamenejte si do něj datum 20. prosince. Právě v tento den odehrají Rytíři vánoční zápas proti týmu Mountifeld HK, a to opět ve speciálních dresech. A pozor! Začátek utkání je posunut už na 17:30.

„Loňské vánoční utkání se neslo v duchu americkém. Letos připravujeme ryze české Vánoce plné českých tradic, pohádek a koled. Pro fanoušky je připraven bohatý program, především před zápasem, kdy se soustředíme zejména na produkční akce na ledě,“ uvedl produkční manažer klubu Adam Soukup. „Co mohu prozradit je, že se fanoušci mohou těšit na obrovský dárek, který nelze přehlédnout. Pokud nechcete o nic přijít, dorazte na vaše místa alespoň patnáct minut před úvodním buly,“ zdůrazňuje Soukup. „Pro děti jsou připraveny i dárky v podobě autíček Hot Wheels,“ dodává.

Samotným vánočním kláním však program nekončí. Pokračovat bude v Rebuy Stars Casinu v nákupním centru OAZA Kladno. „Od zimního stadionu tam budou moci fanoušci odjet autobusem, který jistě všichni znají. Je to ten, na kterém jsou loga klubu a hráči v nadživotní velikosti. V kasinu pak proběhne tradiční dražba dresů, a to zhruba ve 21:00. Výtěžek pak poputuje na konto nadace Knights Foundation, takže dresy i letos pomohou dobré věci,“ říká Lukáš Jůdl, tiskový mluvčí klubu.

CHRISTMAS KNIGHTS v Casinu OAZA Kladno pro dobrou věc

Navazujeme společně na první úspěšný ročník, kdy jsme přímo v Casinu OAZA vydražili speciální sadu vánočních hokejových dresů za 110.000 Kč. Vedle bohatého programu plného soutěží o desítky tisíc korun čeká fanoušky letos třeba i pokerový turnaj o 150.000 Kč. Tím pravým vrcholem večerní párty s názvem CHRISTMAS KNIGHTS bude již zmíněná aukce čerstvě odehraných dresů.

„Když jsem viděl, jak skvěle funguje spojení krásného kasina a hokejového klubu NHL ve Washingtonu, museli jsme tento formát překlopit do České republiky. V Rebuy Stars jsme se domluvili s kladenskými Rytíři na dvou charitativních eventech ročně, ze kterých se právě vánoční setkání stává příjemnou tradicí. Fanoušci, přátelé, manželé i manželky se sejdou u jednoho stolu s hokejisty A-týmu, užijí si chytrou zábavu, dají si drink, a to všechno navíc pro dobrou věc. To je přeci skvělé!“ říká Michal Krčmář, marketingový šéf skupiny Rebuy Stars.

Nenechte si ujít tento ročník tradičního vánočního setkání a zabojujte o nejžádanější dres večera s číslem 68! A nebo prostě přijďte jen tak na drink s partnerem a užijte si vánoční atmosféru v prostředí, které nemá na Kladně obdoby. CHRISTMAS KNIGHTS startuje v Rebuy Stars Casinu OAZA Kladno v pátek 20. prosince v osm večer.

Ještě bychom chtěli připomenout, že do kasina nemohou osoby mladší 18 let a při vstupu je třeba se registrovat.

Soutěže o hodnotné dárky

 1. Soutěž o podepsaný dres Jaromíra Jágra – Dodavatel dresů Atletico vyhlásil na svém facebookovém profilu soutěž o podepsaný herní dres Jaromíra Jágra. Více informací najdete právě tam. Soutěžit můžete až do 20. prosince.
 2. NHL20, dráha Hot Wheels či hokejová kniha Kladýnko – Rytíři zveřejní v nadcházejícím týdnu na svých sociálních sítích dvě soutěže o zmíněné ceny. Jedna bude připravena na facebookové stránce klubu, druhá na instagramovém profilu.

Další akce v předvánočním čase

Autogramiády

 1. Křest hokejové knihy Kladýnko – Pokud stojíte o autogram od některého z kladenských Rytířů, dorazte v úterý 10. prosince do nákupního centra OAZA Kladno, kde proběhne od 18:00 křest nové knihy o kladenském hokeji a zároveň i první předvánoční autogramiáda.
 2. Rytíři vyjedou na ledovou plochu na náměstí Starosty Pavla – Další tradicí kladenského klubu je bruslení na ledové ploše u kostela Nanebevzetí Panny Marie. Letos se bude tato akce konat ve středu 11. prosince od 16:00 do 18:00. Mimo programu na ledě se hráči fanouškům budou znovu také podepisovat.

Veřejné bruslení během svátků

 • sobota 21. prosince (17:00 až 19:00)
 • neděle 22. prosince (16:00 až 18:00)
 • středa 25. prosince (15:00 až 17:00)
 • pátek 27. prosince (14:00 až 16:00)
 • sobota 28. prosince (17:00 až 19:00)
 • neděle 29. prosince (16:00 až 18:00)
 • úterý 31. prosince (10:00 až 12:00)

Jednotné vstupné je 50 Kč.

K dispozici je na místě půjčovna bruslí.

Zdroj: Rytíři Kladno