Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

V kladenské Poldofce zazní rock’n’roll a blues

Středa, 11. prosince 2019 06:50

Dva hudební styly. Dvě různé kapely. Plzeňští Seventh Passion a jejich spřátelení The Wild Roots z Lázní Kynžvart přijedou v pátek 20. prosince v rámci společného turné do klubu Poldofka se svou energickou show.

V kladenské Poldofce zazní rock’n’roll a blues (Foto: Archiv skupiny Seventh Passion)

O hudební tóny v podobě rock’n’rollu a částečně i blues se postarají The Wild Roots. Jejich spřátelení muzikanti ze Seventh Passion budou ladit své nástroje zásadně na bluesové skladby. Společně pak v prostorách Poldofky odehrají koncert v rámci společného zimního turné po českých a německých klubech. Začátek představení je ve 20 hodin.

„Blues-rockové trio The Wild Roots vystoupilo během posledních let na předních českých festivalech jak Mighty Sounds, Rock for People či Metronome. Trojice pojí prvky grunge, blues, rock’n’rollu i hardrocku, dech beroucí, tvrdé kytarové melodie, inspirované divokou přírodou krutého severu, drsný kytarový zvuk, jednoduše zpracované basové linky, klasické složení bicích a tři výrazné vokály,“ říká manager kapely Ricardo Delfino.

„Progresivní bluesová trojka Seventh Passion z Plzně má za sebou hned několik kariérních úspěchů. Vítězové několika hudebních soutěží nechyběli na festivalech jako Mighty Sounds, ostravský Festival v ulicích nebo Metronome festival v Praze. Virtuózní pojetí prvků rock’n’rollu, blues i metalu spojila kapela ve smršť dynamických balad, epických skladeb s příběhem a syrových momentů základů blues,“ představuje skupinu Ricardo Delfino.

Autor: (red)