Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Policie vyzývá svědky nehody u Makotřas, přihlaste se dopravnímu inspektorátu

Čtvrtek, 5. prosince 2019 08:10

Kladenské listy včera informovaly o vážné dopravní nehodě, která se stala ve středu ráno nedaleko obce Makotřasy. Dodávka tam srazila chodkyni přecházející silnici. Ta byla s vážnými mnohačetnými zraněními převezena do motolské nemocnice. Policie nyní vyzývá svědky této nehody, aby se přihlásili na dopravním inspektorátu.

Foto: KL

K vážné dopravní nehodě, která se stala na silnici 1/61 nedaleko Makotřas na Kladensku, vyjížděly policejní hlídky ve středu 4. prosince v ranních hodinách. Dodávkové vozidlo jedoucí ve směru do Kladna se střetlo s chodkyní, která přecházela silnici na přechodu pro chodce poblíž autobusové zastávky. Náraz ženu odhodil a následně ji potom srazil druhý vůz jedoucí opačným směrem. Čtyřicetiletá chodkyně utrpěla vážná zranění a byla převezena do motolské nemocnice.

„Policie vyzývá řidiče i ostatní účastníky silničního provozu, kteří v inkriminovanou dobu po sedmé hodině na pozemní komunikaci číslo 1/61 poblíž autobusové zastávky nedaleko obce Makotřasy, kdy došlo k dopravní nehodě, tímto úsekem projížděli nebo se zde nacházeli, aby poskytli bližší informace na policejní linku kladenského dopravního inspektorátu 974 873 251. Děkujeme za spolupráci,“ vzkazuje prostřednictvím Listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (kh)