Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Zloděj si z garáže na Bressoně odvezl jízdní kola za 30 tisíc

Středa, 4. prosince 2019 07:50

Od pondělního večera policisté řeší případ vloupání do garáže na pozemku rodinného domu v Kladně na Bressoně, odkud si zloděj odvezl dvě pánská jízdní kola za celkem 30 tisíc korun. Vyšetřovatelé žádají o pomoc případné svědky.

Zloděj si z garáže na Bressoně odvezl jízdní kola za 30 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Krádež se v Libušínské ulici podle oznamovatele odehrála v době od 16 hodin dne 1. prosince do 19:30 hodin dne následujícího. Zloděj nejprve bez užití násílí vklouzl na pozemek a následně poškodil dřevěné okno do garáže, ze které pak odcizil dvě pánská jízdní kola značky Merida, respektive Rock Machine. Za krádež a porušování denní svobody hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dva roky.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené garáže v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)