Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Psí útulek Bouchalka představuje Atoma, chcete ho?

Pátek, 29. listopadu 2019 07:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém jednou týdně představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Atom.

Psí útulek Bouchalka představuje Atoma, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Atom je asi roční aktivní pejsek. Bude to větší mix, ale německý ovčák v genech nejspíše bude. Je to mladé, aktivní a veselé tele. Žil v rodině, která ho nic neučila a nepracovala s ním, takže potřebuje vše dohnat. Půjde to se správným vedením a socializací. Na zvířata doma by si možná zvykl, ale venku je chce honit. S fenami vychází celkově dobře, se psy samci spíše jen venku. Doma by to asi nebylo to pravé. Ale pod zkušeným vedením by možná šlo i to. Je přeci jen mladý a tvárný. Je vhodný do bytu i na zahradu. Pokud by měl majitele aktivní a se zahradou, bude za to moc rád. Co se týče dětí, neumí brát ohledy, ale problém s nimi nemá. Tedy trochu větší děti by neměly vadit.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:.

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst