Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

V Kladně se vánoční strom Josífek rozsvítí již tuto neděli

Středa, 27. listopadu 2019 07:40

Čeká nás první adventní neděle, která přinese do Kladna vánoční atmosféru. K jejímu dokreslení bude na náměstí Starosty Pavla rozsvícen i strom splněných přání. Na programu je připraveno také vystoupení Kuhnova dětského sboru nebo koncert Kamila Střihavky. Na budově magistrátu vás čeká projekce.

V Kladně se vánoční strom Josífek rozsvítí již tuto neděli (Ilustrační foto: KL)

Letošní rozsvícení vánočního stromu v Kladně se ponese samozřejmě ve svátečním duchu. Celý program začne v 16 hodin, kdy se v kostele Nanebevzetí Panny Marie představí Kuhnův dětský sbor. Výtěžek z tohoto koncertu bude věnován na charitativní účely.

O hodinu později, tedy v 17 hodin zazpívá Kamil Střihavka & the Leaders. Po tomto vystoupení, které skončí úderem hodiny osmnácté, přijde to nejdůležitější. Tedy slavnostní rozsvícení stromu splněných přání. Z něho si potom lidé utrhnou obálku s přáníčkem, které napsaly nebo namalovaly děti z dětských domovů. A protože ne všichni mají to štěstí trávit vánoce se svými blízkými a dostávat od nich dárky, poslouží tyto obálky k vykouzlení dětského úsměvu i tam, kde se zaměstnancům říká teto.

Autor: (mv)