Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

VIDEO: Policisté pátrají po řidiči, který způsobil nehodu dvou dalších vozidel

Úterý, 26. listopadu 2019 07:20

Od pátečního večera řeší policisté nehodu, která se stala na silnici I/7 na sjezdu u Kvíce. Řidič nezjištěného vozidla nedal při odbočování vlevo přednost protijedoucí dodávce, jejíž šofér při úhybném manévru prudce zabrzdil a strhl řízení do protisměru, kde se střetl s osobním automobilem. Osm lidí utrpělo lehká zranění.V pátek 22. listopadu v odpoledních hodinách vyjížděli dopravní policisté ke srážce dvou vozidel na silnici I/7 u sjezdu na Kvíc. Zatím neznámý řidič v blíže nezjištěném vozidle tam v půl šesté odpoledne při odbočování vlevo ze silnice I/7 směrem ke Slanému nedal přednost protijedoucímu Peugeotu Boxer, jehož řidič prudce zabrzdil a aby se vyhnul kolizi, strhl řízení do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím Nissanem Qashqai. V prvním zmíněném voze cestovalo pět mužů, ve druhém muž se ženou a dítětem. Z hrozivě vypadající srážky naštěstí všichni zúčastnění vyvázli se zraněními lehčího charakteru. Alkohol u obou řidičů vyloučila na místě provedená dechová zkouška. Šofér, který nehodu způsobil, z místa ujel. 

Vyšetřující policisté získali k dispozici záznam z palubní kamery automobilu jednoho ze svědků. Je na ní zachycen průběh nehody, včetně vozidla, jež kolizi způsobilo.

„Aby došlo k řádnému vyšetření výše uvedené dopravní nehody, žádají dopravní policisté další případné svědky tohoto nebezpečného manévru, kteří by mohli svými poznatky ustanovit vozidlo nebo přímo jeho řidiče, aby kontaktovali policisty osobně na dopravním inspektorátu, nebo na telefonním čísle 974 873 250, 251, 255, nebo na mobilním telefonu 702 207 630. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)