Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Krev, pot, slzy, ale i radost z vítězství, TCB Fight Night 5 je již minulostí

Úterý, 26. listopadu 2019 07:10

V sobotu se v královském městě Slaném utkalo mezi sebou osmadvacet válečníků, kteří předvedli několik bojových stylů. Zároveň divákům předvedli, že sporty tohoto druhu nejsou jen o tvrdých úderech a kopech, ale také o pokoře a přátelství.

Krev, pot, slzy, ale i radost z vítězství, TCB Fight Night 5 je již minulostí (Foto: Jitka Krňanská – KL)

Za tím vším stojí několikanásobný šampion bojových sportů Mario Jarkas. Ten ve Slaném již popáté uspořádal zápasy novodobých gladiátorů. Vše začalo již v pátek povinným vážením. Borci se na něj sjeli do kladenského Centralu. Podle regulí museli všichni splnit požadovaný váhový limit, aby se v sobotu utkali mezi šestnácti provazy.

„Lidé se přišli v pátek podívat na vážení a v sobotu na galavečer. Nikdo si však nedovede představit, kolik měsíců tvrdé práce stojí za tím vším, než takováto show vznikne,“ prozradil Kladenským listům hlavní organizátor TCB Fight Night Mario Jarkas a dodal: „Jsem rád, že galavečer navštívili lidé na úrovni. Společně potom všichni vytvořili nezapomenutelnou atmosféru, ve které by rád bojoval každý fighter.“

Ve Slaném se již za doby rytířů pořádaly různé turnaje. Královské město je tak přímo jako dělané pro show podobného typu. „Snažil jsem se nejenom pro Slaňáky, ale i pro přilehlé okolí udělat něco, co by je zaujalo, a také ukázalo bojové umění jako sport. Z TCB Fight Night se díky pátému ročníku stala tradice, takže se lidé mohou již dnes těšit na další galavečer, který se odehraje opět příští rok v Grandu. Chtěl bych touto cestou poděkovat sponzorům, mediálním partnerům, ale hlavně starostovi města Slaného Martinu Hrabánkovi. Bez nich by galavečer nemohl být tak úspěšný,“ řekl hned po skončení akce Mario Jarkas.


Autor: (red)