Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

V Kladně-Dubí bylo nalezeno mrtvé tělo, bylo v budově s odpadky

Pondělí, 25. listopadu 2019 15:37

Hrůzný nález objevil v pondělí dopoledne muž, který se za pomoci násilí dostal do objektu plného odpadků. V něm leželo bezvládné tělo člověka. Na místo ihned vyjeli záchranáři, policisté i hasiči.

V Kladně-Dubí bylo nalezeno mrtvé tělo, bylo v budově s odpadky (Foto: KL)

Jako první se k čtyřiašedesátiletému muži, který nejevil známky života, dostal oznamovatel události a okamžitě zavolal pomoc. Bohužel na místo přivolaný lékař konstatoval smrt. Případ si převzali kriminalisté, kteří nařídili zdravotní pitvu.

„Ve skladě mrtvého muže našel jeho spolupracovník, který uvedl, že nalezený měl od majitele dovoleno na místě přebývat a hlídat tam,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Na místo jsme vyjeli na žádost policie, krátce před 11. hodinou dopolední. Po příjezdu jsme zjistili, že dovnitř se už dostal za použití násilí oznamovatel. Pomohli jsme záchranné službě k tělu. Po té, co lékař konstatoval úmrtí, nás policisté požádali, abychom odklidili nepořádek a tělo dostali ven, kde jsme ho předali koronerovi,“ řekl mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.

Autor: (mv)