Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Zloděj vybílil stánek v areálu kladenské nemocnice, nakradl sladkosti za 13 tisíc

Středa, 20. listopadu 2019 07:10

Více než tři desítky balení bonboniér, 34 kusů čokolád, 30 sáčků bonbónů, 24 kusů sušenek, stejný počet cukrátek, 20 balíčku žvýkaček, 83 poukázek stravenek a 23 balení kávy různých značek zmizelo mezi 20. a 21. říjnem ze stánku v areálu kladenské nemocnice. Policisté po zloději, který nakradl sladkosti za více než 13 tisíc, pátrají.

Zloděj vybílil stánek v areálu kladenské nemocnice, nakradl sladkosti za 13 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Dosud neznámý pachatel se do stánku v areálu Oblastní nemocnice Kladno vloupal v časovém rozmezí od 8:15 hodin dne 20. října do 3:40 hodin dne následujícího. V rámci vyšetřování policisté zaznamenali na kamerovém záznamu člověka štíhlé postavy, oblečeného do světlé mikiny s kapucí, tmavých kalhot, tmavé kšiltovky a tmavých tenisek s bílým vzorem, který měl přes rameno zavěšenou malou ledvinku v tmavé barvě a při chůzi lehce napadal na levou nohu.

„Policisté vyzývají tohoto muže, aby se dostavil na nejbližší policejní služebnu a svými poznatky dopomohl při vyšetřování případu. Dále vyzývají i občany, kteří by poznali osobu na fotografii, aby podali informace na policejní služebnu nebo na linku 158. Poskytnutá svědectví od pohybujícího se muže v areálu nebo ostatních občanů mohou být důležitá při dopadení pachatele,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)