Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Primátor Jiránek poděkoval autorům projektů participativního rozpočtu

Úterý, 19. listopadu 2019 07:00

Primátor Kladna Dan Jiránek se v pondělí sešel s autory 13 projektů, které uspěly v prvním ročníku participativního rozpočtu. Město na projekt “Společně v Kladně” vyčlenilo tři miliony korun. Občané Kladna sami v říjnovém hlasování rozhodli, za které návrhy se peníze utratí.

Foto: Michal Moravec MMK

“Poděkování patří vám všem, kteří jste se s námi do projektu zapojili. Věnovali jste svůj čas a energii vypracováním jednotlivých návrhů a pomáháte zkvalitňovat život v našem městě. Díky patří všem občanům města, kteří se zapojili do hlasování a podpořili společnou práci obyvatel a vedení města,” řekl Dan Jiránek.

Po poděkování se jednotliví autoři seznámili se zástupci jednotlivých odborů města Kladna, se kterými hned na místě začali diskutovat detaily realizace projektů. Některé z nich budou zahájeny ještě letos a další se uskuteční během roku 2020.

Do hlasování “Společně v Kladně” postoupilo celkem 32 návrhů veřejnosti, které lze opravdu uskutečnit. Se všemi, včetně 13 finalistů, se můžete seznámit na webových stránkách www.spolecnevkladne.cz.


Autor: Lucie Steinerová