Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Agresor rozmlátil v Kladně vozidlo a napadl staršího muže

Úterý, 19. listopadu 2019 07:10

V zahrádkářské osadě na okraji Švermova řádil agresivní muž, který kamenem rozmlátil značnou část osobního automobilu, načež napadl staršího muže. Tomu způsobil zranění, jež si vyžádala příjezd záchranky.

Ilustrační foto: KL

V neděli 10. listopadu v podvečerních hodinách vyjížděli policisté do Ovocné ulice ve Švermově. V tamní zahrádkářské osadě se strhla potyčka, v níž třiačtyřicetiletý agresor fyzicky napadl staršího muže potom, co kamenem rozmlátil karoserii a okénka jeho vozidla. Způsobil tak škodu odhadem za 75 tisíc korun. 

Napadený muž zůstal po fyzickém ataku ležet na zemi. Agresor se ho ještě jednou pokusil napadnout po příjezdu záchranky. Na místo dorazila také policejní hlídka, vůči níž se agresivní muž choval arogantně a odmítal spolupracovat tak dlouho, až se nedobrovolně poroučel k zemi pod tlakem donucovacích prostředků.

„Muž byl eskortován hlídkou do policejní cely. Policisté tento případ prošetřují jako podezření z trestných činů poškození cizí věci a úmyslné ublížení na zdraví,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)