Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Zloděj v Kladně ukradl nákladní volkswagen za půl milionu

Úterý, 19. listopadu 2019 07:40

Od středy 13. listopadu policisté pátrají po zloději, který se té noci mezi tři čtvrtě na dvě a třetí hodinou ranní vloupal do provozovny v Trojanově ulici, kde sebral klíče od pěti nákladních vozidel stojících na parkovišti a s jedním z nich odjel.

Ilustrační foto: KL

Podle oznámení zloděj ve středu 13. listopadu v časovém rozmezí od 1:45 do tří hodin ráno dosud nezjištěným způsobem překonal uzamykací mechanismus dvoukřídlých vrat vedoucích do dvora provozovny v Trojanově ulici. Poté pokračoval dovnitř do budovy, kde odcizil celkem pět klíčů od nákladních vozidel tovární značky Volkswagen a v jedné z dodávek pak odjel. Ve vozidle se nacházelo osvědčení o registraci vozidla, převozní lednice a blíže neurčený počet přepravek. Majitel předběžně vyčíslil škodu na půl milionu korun.

„Policisté obvodního oddělení Kladno Kročehlavy nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže, po pachateli pátrají a vyzývají občany, kteří v inkriminovanou dobu v Trojanově ulici v Kladně spatřili podezřelou osobu, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na bezplatnou linku 158 a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatele,“ informovala Listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)