Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Setkání s občany: Sdělte radním, jaké změny chcete v okolí Bajkalu

Pondělí, 18. listopadu 2019 08:20

Město Kladno zve občany na setkání se zastupiteli. Předtím, než začnou projektovat, rádi by probrali, co vás trápí, co vám chybí a co je možné vylepšit. Setkání se uskuteční ve středu 20. listopadu od 17 hodin na základní škole v Norské ulici.

Sdělte radním, jaké změny chcete v okolí Bajkalu (Ilustrační foto: KL)

Kladenští zastupitelé pořádají další Setkání s občany. Ti mají nyní možnost přímo ovlivnit změny v okolí svého bydliště. Zástupci města budou rádi, když přijdete a podělíte se s námi o vaše podněty a názory. Hlavním tématem bude okolí Bajkalu, tedy Holandská, Anglická a Dánská ulice.

Diskuse se zúčastní Aleš Steiner, krajinářský architekt, který bude zaznamenávat názory a podněty. Společně s Josefem Filipem, dopravním projektantem, poté na jejich základě zpracují architektonickou studii. Ta bude výchozím bodem pro řešení veřejného prostoru v okolí Bajkalu.

Dotazy budete moci směřovat také na zástupce ze strany vedení města Kladna. Přítomni na Setkání s občany budou Oldřich Černý, náměstek primátora Statutárního města Kladna, Lukáš Hanes, radní pro oblast rozvoje a územního plánování nebo Anna Gamanová, zastupitelka pro oblast rozvoje a územního plánování.

Kalendář, dotazník, mapu investic a taky samozřejmě zápisy ze setkání, která už proběhla, najdete ZDE:

Autor: (mv)