Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

FOTO: Ve Slaném tančili klienti dětských domovů

Neděle, 17. listopadu 2019 10:30

Městské centrum Grand ve Slaném se stalo dějištěm taneční soutěže pro obyvatele dětských domovů z celé České republiky. Absolutním vítězem se stal nováček soutěže, Dětský domov Most.

Ve Slaném tančili klienti dětských domovů (Foto: Jitka Krňanská – KL)

Osmého ročníku soutěže Domovy tančí se letos ve Slaném zúčastnilo 95 tanečníků z deseti dětských domovů. O to, kdo se stane vítězem, se i letos postarala tříčlenná porota, která byla složena se známých tváří. Za mužské pokolení se ji ujal herec Richard Trsťan. Za ženy rozhodovala herečka Martina Hudečková. Jako host se předvedla moderátorka Adéla Gondíková.     

„Absolutním vítězem se stal nováček soutěže Dětský domov Most s vystoupením DYCKY MOST. Další nováčci soutěže z Dětského domova Sázava obohatili program s vystoupením latinskoamerických tanců, s kterými vybojovali 1. místo. Pohár za nejoriginálnější kostým si odvezly děti z domova Ústí nad Labem za vystoupení TANEC MEZI HVĚZDAMI. Z nejmladších se umístila na prvním místě ve scénickém tanci školka z ledeckého domova,“ řekla organizátorka soutěže Jana Gombík Ruszó.

Na to, jaká v úterý 12. listopadu v Městském centru Grand panovala při soutěži atmosféra, se podívejte ve fotogalerii Jitky Krňanské.


Autor: (red)