Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Noc s legendou: Jaromír Jágr bude vyprávět svůj poutavý příběh, dorazí i hvězdní hosté!

Čtvrtek, 14. listopadu 2019 08:00

Zdálo by se, že Jaromír Jágr o sobě řekl už všechno. Omyl. Spoustu toho teprve poví a vy můžete být u toho! Zapište si do kalendáře datum 10. června 2020, zakupte si lístky na Noc s legendou a pak už si jen vychutnejte poutavé vyprávění české hokejové legendy a jejích hostů.

Speciální událost se koná ve Forum Karlín v červnu 2020 a to díky skvělé práci společnosti VDM Promo Petra Větrovského, která Noc s legendou pořádá. „Nechci, aby to bylo o hokeji. Kdy a jak jsem dal gól, si můžete vyhledat ve statistikách. Chci mluvit o tom, jak jsem se změnil, jak myšlenky ovládají člověka. Co jsem udělal v určité situaci a proč jsem neudělal něco jiného. Je úplně jedno, jestli jste popelář, hokejista nebo podnikatel. Každý se dostane občas do slepé uličky a čekají na nějaký signál, jak dál,“ uvedl Jaromír Jágr na tiskové konferenci.

Těšit se můžete na poutavé vyprávění, uvolněnou atmosféru i vtipné hlášky, které k Jaromíru Jágrovi patří. „Na hodně otázek během mého života jsem odpověděl. Napsaly se dvě knížky o mém životě. Jde spíš o to, že každý člověk se vyvíjí. Má jiný názor, než měl v 18 nebo 45 letech a nemám ho ani teď. Život není jen taková pohádka nebo sen, který si představujeme. Na životní cestě máme situace, které ne vždy dobře vyřešíme. Důležité je poučit se a oklepat se z toho. Jsou věci, které jsem zažil. Věřím, že mě lidé budou poslouchat a každý, kdo bude chtít, si z toho může něco vzít,“ říká Jágr.

Vedle Jaromíra Jágra dorazí na Noc s legendou také několik speciálních hostů. „Několik jmen je už dohodnuto. Některá mi nechtějí pořadatelé prozradit. Ten, kterého bych tam chtěl, už bohužel nemůže přijít. Byl to můj sen…“ dodal Jágr.

V prodeji jsou tyto kategorie:

  • 68 – Cena 3.990 Kč (zahrnuje Meet and Greet s Jaromírem Jágrem, podepsanou fotku z Meet and Greet, postavičku)
  • Diamond – Cena 3.490 Kč (zahrnuje Meet and Greet)
  • Platinum – Cena 2.990 Kč (zahrnuje Meet and Greet)
  • Gold – Cena 2.490 Kč (zahrnuje Meet and Greet)
  • Classic – Cena 1.990 Kč
  • Standard – Cena od 990 Kč

Vstupenky si můžete zakoupit ZDE: 

Autor: Lukáš Jůdl – Rytíři Kladno