Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Zloděj se na Sítné vloupal do trafiky, odradil ho alarm

Čtvrtek, 14. listopadu 2019 08:20

V noci na středu 13. listopadu se do trafiky v Ostravské ulici vloupal zloděj. Poškodil zámky a závory na vstupních dveřích a jakmile je otevřel, spustil se hlasitý alarm, který ho vystrašil natolik, že utekl, aniž by z prodejny cokoliv odnesl.

Zloděj se na Sítné vloupal do trafiky, odradil ho alarm (Ilustrační foto: KL)

Zatím neznámý pachatel se do trafiky po překonání zámků u vstupních dveří vloupal mezi druhou a půl čtvrtou hodinou ranní ve středu 13. listopadu. Hlasitý alarm ho ale vyhnal dřív, než stačil cokoliv sebrat. Už jen za pokus o krádež mu ale v případě dopadení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené trafiky v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)