Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Včera výtržník zapálil v Kladně čtyři kontejnery, pomozte policii ho dopadnout

Sobota, 9. listopadu 2019 09:00

Kladenští policisté nyní pátrají po neznámém výtržníkovi, který v Zádušní ulici zapálil v pátek nad ránem čtyři plastové kontejnery. Zaznamenali jste v této době a oblasti někoho podezřelého? Pokud ano, pomozte policii pachatele potrestat.

Včera výtržník zapálil v Kladně čtyři kontejnery, pomozte policii ho dopadnout (Ilustrační foto: KL)

Případ byl na policejní služebnu nahlášen v pátek 8. listopadu před čtvrtou hodinou ranní. Na místo vyjeli hasiči, kteří už jen dohasili čtyři zcela zničené kontejnery.

„Neznámý pachatel v Zádušní ulici v Kladně zapálil čtyři kusy plastových černých kontejnerů o objemu 1 100 litrů. Svým jednáním tak způsobil společnosti škodu, která byla vyčíslena na částku 23 800 korun. Policisté nyní po pachateli pátrají a případ je prošetřován jako podezření z trestného činu poškození cizí věci,“ řekla Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Policie vyzývá občany, kteří mohli zaznamenat podezřelou osobu pohybující se poblíž kontejnerů nebo přímo při zapálení, aby poskytli bližší informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatele.  

Autor: (kh)