Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Vodárny Dobrovolnické centrum
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Strachcross

Brněnští volejbalisté přistřihli křídla kladenským Orlům

Pátek, 18. Říjen 2019 07:00

Za necelou hodinu a čtvrt bylo hotovo. Brněnští volejbalisté nedarovali kladenským Orlům, kteří ve čtvrtek přiletěli do moravské metropole už na půl pátou odpolední, ani set a zvítězili jasně 3:0.

Ilustrační foto: KL

Brno 3:0 Kladno

Čtvrteční duel třetího kola volejbalové extraligy, k němuž Orli včetně exbrněnského univerzála Stefana Okošanoviće  přicestovali vlakem, začal poněkud neobvykle už v 16:30. Repríza loňského čtvrtfinále na Kouničce před zraky více než dvou stovek diváků trvala ani ne hodinu a čtvrt a přinesla hladké vítězství domácích.

V prvních dvou vcelku vyrovnaných setech Moravané rozhodli o svém triumfu povedenými šňůrami v závěru, ve třetím se vcelku brzy dostali na komfortní pětibodový rozdíl, který udržovali a v závěru ještě navýšili na konečných sedm bodů. Podobně jako v loňském play off se mohli spolehnout na skvělý servis – eso slavili hned dvanáctkrát.

Sety: 19, 22, 18. Esa: 12:1. Bloky: 3:9. Čas: 72 minut. Diváků: 220.
Kladno: Zajíček (5), Sobotka (6), van Haarlem (2), Okosanovič (14), Vemič (6), Hýský (3), libero Moník. Střídali: Kuboš, Fortuník, Mikulenka.

Autor: (jk)