Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Vodárny Dobrovolnické centrum
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Strachcross

Děti ze ZUŠ Kladno budou vystupovat s Josefem Vágnerem v kulturáku na Sítné

Pátek, 18. Říjen 2019 07:20

I přesto, že Vánoce jsou zatím ještě relativně daleko, dětský pěvecký sbor Modrohlásek se již v těchto dnech společně s Josefem Vágnerem pilně připravuje na vánoční turné. Jejich kroky tak koncem listopadu zavítají i do kulturního domu na Sítné.Po dvou ročnících úspěšného vánočního turné Josef Vágner přichází s další sérií koncertů, jejichž zastávkou je pro letošní rok i Kladno. Zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční koledy. Ideální možnost nastartovat ty pravé české Vánoce a nabít se sváteční atmosférou.

Josef Vágner je držitelem ocenění Objev roku v Českém Slavíkovi. Mimo svou sólovou kariéru účinkuje i v předních českých muzikálech, jako jsou Kleopatra, Dracula, Angelika, Tři Mušketýři nebo Mýdlový Princ. Proslavil se hity Mně sílu dáš, Nezapírám či Rozpustilá holka. S Lucií Vondráčkovou nazpíval titulní melodii k filmové trilogii Babovřesky.

Autor: (red)