Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Jedenatřicetiletý muž z Kladna okradl své vlastní rodiče

Čtvrtek, 17. října 2019 08:10

Okradl mě vlastní syn. Tuto informaci sdělila osmašedesátiletá žena v pondělí 14. října po půlnoci kladenským policistům. Krátce předtím si její syn pod pohrůžkou násilí vynutil od rodičů peníze. Během chvíle ho však dopadla prvosledová hlídka a předala ho do rukou kriminalistů.

Jedenatřicetiletý muž z Kladna okradl své vlastní rodiče (Ilustrační foto: KL)

Z klidné noci své rodiče vyrušil jejich jedenatřicetiletý syn, když si okolo půlnoci z neděle na pondělí přišel pro peníze na zaplacení taxíku. Žena synovi dala posledních sto korun z peněženky a myslela si, že tím jejich noční zpestření skončilo. Bohužel to bylo ale právě naopak. Syn zaplatil dluh taxikáři a namířil si to zpět do bytu rodičů, kde se od nich dožadoval dalších peněz. Rodiče však u sebe už další hotovost neměli. To jejich syna nejspíš rozčílilo a neváhal vyhrožovat násilím jak své matce, tak i otci. Důchodkyně se bála o život svůj i manželův, a proto v doprovodu svého syna došla k bankomatu a peníze mu vybrala ze svého účtu. Agresor potom z místa odešel. Jeho matka ale nechtěla situaci tolerovat a po příchodu zpět domů vše nahlásila na tísňovou linku.

Policisté začali ihned jednat, na místo vyjela prvosledová hlídka, která si zjistila popis syna. Během několika minut se policistům skutečně podařilo muže vypátrat a zadržet a ihned ho předali k dalším úkonům kriminalistům. „Muž byl umístěn do policejní cely a v současné době je podezřelý ze zločinu loupeže, za což mu hrozí trest odnětí svobody na dva roky až deset let,“ potvrdila Kladenským listům policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)