Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Vodárny Dobrovolnické centrum
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Strachcross

Na nádraží v Kamenných Žehrovicích řádil zloděj, odnesl nářadí za 200 tisíc

Středa, 16. Říjen 2019 07:30

Ze stavební buňky a kontejneru na vlakovém nádraží v Kamenných Žehrovicích zmizelo nářadí za více než 200 tisíc. Neznámý pachatel si ho odnesl v blíže nezjištěné době od 10. do 14. října. Policisté žádají veřejnost o pomoc s pátráním.

Na nádraží v Kamenných Žehrovicích řádil zloděj, odnesl nářadí za 200 tisíc (Ilustrační foto: KL)

V pondělí přijali policisté oznámení, že v době od 15 hodin dne 10. října do 6:10 hodin dne 14. října poškodil neznámý pachatel stavební buňku na nádraží v Kamenných Žehrovicích. Odnesl si z ní radiostanice s nabíječkami. Ze stavebního kontejneru pak po odstranění visacích zámků odnesl bourací kladivo určené na montáž k bagru, a to včetně připojovacích hydraulických hadic, vibrační měch, elektrocentrálu, motorovou pilu, kompresor a nabíječku autobaterií. Cenu kradených věcí odhadl oznamovatel na 211 tisíc, poškozením vznikla škoda za bezmála tři a půl tisíce korun.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného nádraží v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Stochov nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 881. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)