Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Za napadení mladíka hrozí dvěma bratrům až dva roky za mřížemi

Pátek, 11. října 2019 07:20

Ve fyzické napadení se zvrhla noční zábava v centru Kladna. Na mladého muže tam zaútočili dva agresoři, jeden z nich dokonce vytáhl nůž. Když si pro ně policisté přišli, krom kapesního nože u nich našli i marihuanu.

Za napadení mladíka hrozí dvěma bratrům až dva roky za mřížemi (Ilustrační foto: KL)

V noci z pátku 4. na sobotu 5. října vyjížděli policisté na náměstí Starosty Pavla, kde na ně čekal mladík, který byl krátce předtím fyzicky napaden. Zaútočit na něj měli před klubem v ulici Ivana Olbrachta dva jemu neznámí muži, přičemž jeden z nich dokonce vytáhl nůž.

Hlídka se tedy vydala k nedalekému klubu, před nímž postával hlouček osob. Mezi nimi napadený mladík identifikoval oba agresory. U jednoho z nich našli policisté zavřený kapesní nůž, oba pak u sebe měli plastová pouzdra se sušenou marihuanou.

„Policisté převezli podezřelé muže na služebnu k podání vysvětlení. V současnosti oba bratři ve věku třicet a osmadvacet let čelí podezření z přečinu výtržnictví, za což jim hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ sdělila Listům policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)