Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint

Zloděj se v Hřebči na Kladensku vloupal do kůlny, nakradl si nářadí za tři tisíce

Čtvrtek, 10. října 2019 07:40

Na kladenské policisty se ve středu 8. října obrátila jedenašedesátiletá žena z Kladna. Neznámý lupič jí v půlce září vykradl dřevěnou kůlnu v zahrádkářské kolonii v Hřebči. Zloděj si odnesl nářadí v hodnotě tří tisíc korun.

Zloděj se v Hřebči na Kladensku vloupal do kůlny, nakradl si nářadí za tři tisíce (Ilustrační foto: KL)

Do dřevěné kůlny v hřebečské ulici V Zahrádkách se zloděj vloupal v době od 16. do 18. září. Odtud si bez povšimnutí odnesl úhlovou brusku, dvojitou stojanovou brusku a přímočarou pilu. Nářadí mělo hodnostu tří tisícovek. Další škodu pak majitelce způsobil poškozením kůlny. Celková škoda tak byla vyčíslena na osm tisíc korun.

Policisté nyní případ prošetřují jako přečin krádeže, za který hrozí jeho pachateli až dva roky za mřížemi.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – Kročehlavy nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 576. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)