Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Zloděje zubních kartáčků zachytila kamera. Poznáte ho?

Středa, 9. října 2019 08:10

V polovině září nakradl zloděj v obchodním domě ve Štechově ulici v Kladně zubní kartáčky za více než pět tisíc korun. Vyšetřovatel případu už zná jeho podobu, na záznamech z kamery objevil také možného svědka. Policisté teď žádají veřejnost o pomoc s identifikací.

Zloděje zubních kartáčků zachytila kamera. Poznáte ho? (Foto: PČR)

Kartáčky za více než pět tisícovek nakradl zloděj v sobotu 14. září dopoledne. Vyšetřovateli případu se na kamerových záznamech podařilo zjistit jeho podobu, také označil možného svědka krádeže. Aby se podařilo zloděje dopadnout, přivítali by policisté pomoc veřejnosti s jeho identifikací. Žádají také zmíněného svědka, aby se přihlásil na Policii České republiky.

„Jakékoliv informace k oběma osobám je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Zloděj:

Zloděje zubních kartáčků zachytila kamera. Poznáte ho? (Foto: PČR)

Svědek:

Zloděje zubních kartáčků zachytila kamera. Poznáte ho? (Foto: PČR)

Autor: (jk)