Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Podzimní kladenská cyklojízda se pojede až v neděli

Pátek, 4. října 2019 07:10

Město Kladno, které pořádá podzimní cyklojízdu, přesouvá termín ze soboty na neděli. Důvodem je špatné počasí. Konec víkendu by však měl být již teplotně přijatelný a bez srážek.

Podzimní kladenská cyklojízda se pojede až v neděli (Ilustrační foto: Anna Gamanová)

Na jaře, v rámci akce Do práce na kole, projeli cyklisté městem a ukázali si poněkud tristní stav cyklistické dopravní infrastruktury. „Pojďte si s námi projet blízké okolí Kladna, podívat se, jak jsou na tom některé cyklostezky v okolí Kladna a dozvědět se, co pro vás plánujeme. Probereme, co je pro koho ještě sjízdné a co už nikoliv, a možná se podíváte i na místa, kudy zas tak běžně nejezdíte,“ říká Anna Gamanová, předsedkyně výboru pro rozvoj, územní plánování a dopravu.

Přibližnou trasu nejdete ZDE:

Přizpůsobení trasy se bude řídit podle nálady ve skupině. Kdo nebude moci, vždy se snadno odpojí, pojede se nejdále asi pět kilometrů od Kladna. Trasa je primárně pro horská kola, zvládnou ji ale bez větších problémů i zkušenější jezdci na trekových kolech.

Sraz je v neděli 6. října ve 13:30 Na Cimrmanském.

Autor: (red)