Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

FOTO: Miners U13 porazili na domácí půdě Titans Blue 10:5

Čtvrtek, 3. října 2019 08:10

Tomuto týmu se většinu sezóny nedařilo, ale v posledních zápasech předvedl vzrůstající tendenci a to, že v kolektivním sportu jde zájem jednotlivce stranou. Tým je pod vedením prezidenta kladenského baseballového klubu Petra Barocha. Je vidět, že tento matador ví, co dělá, a baseball je v Kladně na velmi dobré vzestupné vlně.

Miners U13 porazili na domácí půdě Titans Blue 10:5 (Foto: Redakce)

Začátek zápasu se chlapcům povedl, dostali se do výrazného vedení. Diváci svůj tým podporovali. Byla vidět kázeň, kvalitní hra na pálce i v poli. V druhé polovině pomohl situaci stabilizovat i zásah Tobiáše Horáka, který chytil odpálený míč v zadní části pole a ukončil tak směnu soupeře, který v této směně zůstal bez bodu.

Závěrem došlo k malé chybě rozhodčího, který předčasně ukončil zápas. Tavšak byla vzápětí napravena a zápas se dohrával. Miners se poté dočkali zaslouženého vítězného aplausu.

Kladenští Miners svým fanouškům posílají zároveň pozvání na rozloučení se sezónou jejich baseballového klubu. To se uskuteční v Kladně 5. října od 10:00 hodin na hřišti za Billou v Rozdělově u železniční zastávky Kladno – město.


Autor: (red)