Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Ženu na Sítné pokousal cestou do obchodu německý ovčák

Úterý, 1. října 2019 07:20

Místo nákupu musela do nemocnice. Ženě procházející Ostravskou ulicí se do stehna zakousl německý ovčák, kterého venčila přítelkyně jeho majitele. Přivolaní strážníci poskytli pokousané ženě první pomoc a po prvotním prošetření předali incident k dořešení správnímu orgánu.

Ženu na Sítné pokousal cestou do obchodu německý ovčák (Ilustrační foto: KL)

Do Ostravské ulice vyjeli kladenští strážníci v neděli ráno poté, co se německý ovčák ohnal po kolemjdoucí ženě a zakousl se jí do zadní části stehna. Přivolaná hlídka ženě ránu vyčistila a překryla sterilním obvazem. Na místo pak přivolala lékařskou pomoc. 

Pes, kterého venčila jiná žena, patří jejímu příteli. Ten se na místo incidentu dostavil a strážníkům sdělil, že nemůže předložit očkovací průkaz svého mazlíčka, protože ho má uložen v místě trvalého bydliště mimo Kladno.

„Oba hlavní aktéři putovali k lékařskému ošetření. Napadenou odvezla sanitka do Oblastní nemocnice Kladno a pes putoval k veterináři. Výsledky jeho vyšetření poté majitel zvířete předloží pokousané ženě a jejímu lékaři. Celý incident strážníci předali k dořešení správnímu orgánu,“ uvedla mluvčí strážníků Alena Purkytová.

Autor: (jk)