Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Přihlaste své děti, 4. otevřené mistrovství ČR v OCR se koná v Kladně už tuto sobotu!

Úterý, 1. října 2019 07:50

Zúčastnit se mistrovství České republiky v překážkových závodech dětí bez omezení jejich sportovní příslušnosti je skvělou příležitostí, jak si zkusit něco nového. Mistrovství je určené pro děti od pěti do dvanácti let. Ty jsou rozděleny do tří věkových kategorií.

Přihlaste své děti, 4. otevřené mistrovství ČR v OCR se koná v Kladně už tuto sobotu! (Ilustrační foto: KL)

Mistrovství se bude konat v sobotu 5. října v Kladně na náměstí Starosty Pavla. Děti budou v rámci bezpečnosti startovat ve vlnách, kdy finálová skupina, vytvořená z vítězů jednotlivých startovních vln, poběží přibližně v 16 hodin.

Věkové kategorie:

  1. 5 – 6 let včetně (ročník 2014 – 2013)
  2. 7 – 9 let včetně (ročník 2012 – 2010)
  3. 10 – 12 let včetně (ročník 2009 – 2007)

REGISTRACE

Registraci provádějte přes on-line formulář ZDE  do půlnoci 30. září. Na místo je nutné donést revers podepsaný zákonným zástupcem dítěte. Revers bude po registraci zaslán na příslušnou emailovou adresu. Žádáme všechny rodiče, aby respektovali požadavek pořadatele na prokázání zákonné způsobilosti k dítěti svým občanským průkazem. Bez tohoto potvrzení nebude dítě vpuštěno na trať!

Autor: (kh)