Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Zloděj přestřihl zámek a ukradl důchodci elektrokolo za 17 tisíc

Čtvrtek, 19. září 2019 06:50

Stačila chvilka a zloděj se zmocnil plně vybaveného elektrokola, které před obchodním centrem v Arménské ulici v Kladně přivázal ke sloupu důchodce, jenž se vydal na nákupy. Policisté po zloději i bicyklu pátrají a žádají veřejnost o pomoc.

Zloděj přestřihl zámek a ukradl důchodci elektrokolo za 17 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Krádež se odehrála v úterý 17. září kolem poledne. Důchodce policii oznámil, že zloděj v době od 11:45 do 12:15 hodin přestřihl bezpečnostní zámek a spolu s elektrokolem značky Roadman v hodnotě 17 tisíc korun si odnesl také polarizační brýle. Elektrokolo bylo vybaveno komfortním zrcátkem, klaksonem, brašnami, předním a zadním světlem a dalšími doplňky v hodnotě téměř pěti tisícovek.

„Aby se podařilo pachatele zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti výše zmiňovaného zloděje, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno – Kročehlavy nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 576. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)