Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Zloděj se ve Velvarech vloupal do trafiky, nakradl cigarety za 30 tisíc

Středa, 18. září 2019 07:50

Pravděpodobně v noci ze soboty na neděli se do trafiky v Chržínské ulici ve Velvarech vloupal zloděj. Po vypáčení dvoukřídlých dveří a rozbití skla z prodejny odcizil cigarety a tabákové výrobky za více než 30 tisíc korun.

Ilustrační foto: KL

Vloupání se dle oznámení odehrálo v době od 11 hodin v sobotu 14. září do osmi hodin v neděli 15. září. Zloděj po vypáčení dvoukřídlých dveří rozbil skleněnou výplň dalších dveří, které si pak odemkl klíčem zastrčeným z vnitřní strany zámku. Poškozením napáchal škodu za další dva tisíce korun a i s kradenými věcmi se beze stopy vypařil. Policisté po zloději pátrají a žádají o pomoc veřejnost.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené trafiky v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Zlonice nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 591. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)