Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

FOTO: Sportovní areály města Kladna pořádaly Seniorský pětiboj

Středa, 18. září 2019 07:20

Sport patří i do pokročilejšího věku. Důležité je zůstat aktivní. Proto Sportovní areály města Kladna uspořádaly již tradičně Seniorský pětiboj na Sletišti. Do něj se každoročně zapojují senioři z celého Kladna, a to nejenom z projektu „Kladno seniorům“.

Sportovní areály města Kladna pořádaly Seniorský pětiboji (Foto: KL)

Městský stadion v Kladně na Sletišti hostil v úterý Seniorský pětiboj. Ten byl pořádán pod záštitou města Kladna a na start se přišel podívat i primátor Dan Jiránek. Před samotným zahájením sportovních výkonů se účastníkům předvedly Děti na startu.

Pro dříve narozené účastníky byly ve čtyřech věkových kategoriích, a to od 60 až do 75+, připraveny disciplíny jako skok daleký, běh na 40 metrů, hod oštěpem, vrh koulí a 400 metrů nordic walking. Závěrem těm nejúspěšnějším předala ceny ředitelka Sportovního gymnázia Květoslava Havlůjová spolu se zástupcem pro sportovní přípravu Jiřím Kuchlerem. Na akci nechyběl ani předseda klubu A. C. Tepo Kladno Jiří Klesnil.

„Ráda bych poděkovala týmu ze Sportovního gymnázia Kladno a také předsedovi klubu A. C. Tepo Kladno panu Klesnilovi za pomoc s organizací akce. Letos se jednalo již o čtvrtý ročník tohoto pětiboje a my doufáme, že tato tradice bude pokračovat i v dalších letech,“ sdělila Kladenským listům Veronika Povondrová ze SAMK.

Na to, jak si všichni úterní den užili, se podívejte ve fotogalerii redakce Kladenských listů.

Autor: (red)