Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Středa, 18. září 2019 07:00

Maratón klub Kladno a atleti z A. C. Tepo uspořádali na Sletišti, pod záštitou primátora Dana Jiránka, osmnáctý ročník Kladenského maratónu. Ovál před zastřešenou tribunou a jeho přilehlé okolí tak obsadily stovky vytrvalostních běžců.

Kladenský maratón odstartoval primátor Jiránek (Foto: KL)

Maratón byl pořádán pod záštitou primátora města Kladna Dana Jiránka, vytrvalostní běžci se na dvaačtyřiceti kilometrovou pouť vydali úderem desáté hodiny. Trať 18. ročníku začala na dráze atletického stadionu, následujících osm okruhů vedlo po asfaltových a zpevněných cestách lesoparku Lapák a zpět do cíle na dráhu atletického stadionu. Časový limit byl šest hodin. Doprovodné dětské závody byly v délce od 100 do 1000 metrů.

Výsledky:

• Libor Eremka, Atletika Humpolec                02:37:19
  • Petr Minařík, SKP Rokycany                          02:44:04             +00:06:45
  • Petr Hasoň, Varnsdorf                                   02:44:22             +00:07:03

Na to, jak si maratónci se závodem v Kladně poradili, se podívejte v naší fotogalerii.