Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Psí útulek Bouchalka představuje Luigiho, chcete ho?

Čtvrtek, 12. září 2019 07:00

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Luigi.

Psí útulek Bouchalka představuje Lugiho, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Luigi je úžasný, hodný, přátelský, aktivní a veselý pes. Je rozhodně plný energie a síly, kterou by mu mohli závidět psi v nejlepších letech. Postavou je to jasný dobrman a jen se prostě někde otřel o žíhané geny a teď mu trochu vybledl čumáček. Je to tedy rozhodně krásně originální pes. Zoubky má na svůj věk velmi krásné a bez kamene, byly tedy nejspíše v minulosti čištěné. A to je Luigi narozen asi v roce 2008.

Do útulku byl majiteli odložen v březnu 2019. Luigi byl jako roční hafík adoptován z jiného útulku. Bohužel po deseti letech majitelé změnili práci i pracovní dobu a tedy byl Luigi doma hodně sám. No a světe div se, nebavilo ho to, a tak začal naříkat a povídat světu, že nechce být sám. Což se zase nelíbilo okolí, a tak skončil podruhé v životě v útulku a čeká znovu na své štěstí.

Je vhodný do rodiny s dětmi. Do bytu nebo na zahradu se samovolným přístupem do tepla. Luigi nepotřebuje extrémně moc pohybu, ale je těžší udržet ho na vodítku, na kterém hodně tahá. Byl by vhodný i pro aktivní starší lidi, kteří mají baráček se zahradou, kde by se mohl dle potřeby vyběhat.

Luigi je velice nesnášenlivý s ostatními samci, ale miluje fenečky a je zvyklý na kočičandy.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE: 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst