Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Eliota, chcete ho?

Neděle, 14. června 2020 09:30

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Eliot. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Eliota, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Eliot je nyní skoro tříletý pejsek, který žije polovinu svého života v útulku. Přijatý byl v únoru 2018 jako rok a půl starý hafík. Běžně se snažíme o odhad plemene, ale u Eliota je to hodně těžké. Asi tam zaskóroval nějaký pinč, ten je viditelný, ale jeho rodová linie bude velmi pestrá a on je prostě originální vestaj.

Eliot byl po přijetí do útulku zcela nesocializovaný a nic neznal. Naštěstí se rychle učil a chápal, jak to v životě chodí. Dnes je to pejsek, se kterým se dá jít ven či mazlit. Stále důvěru získává postupně a není fanda rychlých pohybů, ale jinak je to veselý a akční pes. Pokud se na něj netlačí, sám si po chvíli přijde pro pohlazení.

Hodí se spíše na vesnici, ne do rušného prostředí města. Pěkně na zahrádku, kde bude svým pánem a zároveň kámošem lidských členů. Případně do bytu v klidném prostředí s dostatkem procházek. Pro svoji povahu není vhodný k dětem a ani se nikdy nenaučil vycházet s jinými psy či zvířaty.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst