Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Tobyho, chcete ho?

Sobota, 20. června 2020 09:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Tori. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Tobyho, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Toby je tříletý německý ovčák. Je to velký a mohutný pes, bohužel vyrůstal na dvorku a nikdy nic jiného nepoznal. Po úmrtí svého starého páníčka se ocitl v útulku. Pejsek nikdy nepoznal vodítko, procházky, řádné hlazení, válení v postýlce se svým pánem, kamarádění s jinými pejsky. Toby je opravdu úžasný, během pár dní se naučil spousty věcí a vrhá se do všeho nového. Hlavně když za to dostane pak odměnu v podobě pamlsku.

Je vhodný do bytu i na zahradu – v bytě sice nikdy nebyl, ale myslíme si, že by si rychle zvykl. S ostatními pejsky není socializován, ale pokud mu někdo řekne a ukáže, jak na to, bude snášenlivý s fenkami a tak nějak i se samci, do domácnosti však pouze s fenkou. Ostatní domácí zvířata nevíme, k cizím je totiž nevšímavý a nedůvěřivý.

Bude to dobrý hlídač pozemku, možné jsou s ním i obchůzky. Zcela nevhodný je k dětem, spíše se hodí k starším lidem bez vnoučat.  

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst