Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Psí útulek Bouchalka představuje Reika, chcete ho?

Úterý, 3. září 2019 05:50

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Reiko.

Psí útulekBouchalka představuje Reika, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Reiko je dvouletý kříženec labradora a staforda. Je to velice energický mazel a vzhledově zajímavý pejsek. Bohužel majitel kvůli zdraví nemohl mít Reika dále u sebe, a ten proto skončil v útulku. Je to hodný a poslušný pes, vhodný do bytu i na zahradu k domečku. Nejlépe by mu bylo u nějakých sportovně založených lidí.

Je snášenlivý s ostatními pejsky, do jedné domácnosti je vhodný pouze s fenkou, ostatní zvířata nevíme. Hodí se i k větším dětem, ale ne ke starším lidem. Na vodítku opravdu velice tahá a má obrovskou sílu.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst