Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Psí útulek Bouchalka představuje Baxe, chcete ho?

Pondělí, 2. září 2019 06:10

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Bax.

Psí útulek Bouchalka představuje Baxe, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Baxík je krásně sametový kříženec německého ovčáka a je kastrovaný. Je mu devět let a je to přátelský, aktivní a mazlivý koumálek. Byl zvyklý na život na zahradě, ale pokud by někdo chtěl, naučil by se fungovat i ve velkém bytě. Je to pes snadno ovladatelný, který rád spolupracuje a je prostě poslušný, chytrý a moc milý.

Má rád jiné fenečky, samce si vybírá, ale je schopný s nimi vyjít. Stejně jako si dokáže zvyknout na jiná zvířata v rodině, není to pes, který by vyhledával jakékoliv problémy.

Bax je hafan vhodný i ke starším lidem. Děti mu nedělají problém, ale je to už starší“pán“, tak to chce děti už větší a rozumné, aby se k němu uměly chovat.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst